FALCONX  FORUMLARI
FALCONX FORUMLARI
Başlangıç sayfası | Üye özellikleri | Üye olma | Aktifler | Aktif anketler | Üyeler | Arama | FAQ | Arkadaşına email..
Kullanıcı adı:
Şifre:
Save Password
Forgot your Password?

bütün forumlar
 INTERNET
 internet explorer
 Gene Yardımınıza ihtiyacım var?
 Yeni soru sor  Cevap ver
 Printerda bastır
Yazar  Topic Next Topic  

Murat Toruk

17 Posts

Posted - 08/09/2007 :  19:50:29  Profil göster  Click to see Murat Toruk's MSN Messenger address  Alıntı ile cevap ver
Regsvr32 Yazılı Bir Tablo Açılıyor Explorer Kullanamıyorum HIJACKTHIS A
Tarama Yaptırdım Sonra Bilmeden Bazı Şeyleri Sildirdim Şimdi Format Atmak istemiyorum (DLL Adı Belirtilmedi)Diye Yazı Çıkıyor Tadili Mümkünmü Acaba Yardımcı olursanız Sevinirim.

falconx

Turkey
407 Posts

Posted - 09/09/2007 :  11:06:33  Profil göster  Visit falconx's Homepage  Click to see falconx's MSN Messenger address  Alıntı ile cevap ver
Hijack this programını yeniden çalıştı. İlk açılışta yanılmıyorsam 4üncü veya 3üncü sırada "view the list of backups" butonu olacak bu buton ile daha önce sildiklerini geri yükleyebilirsin.

sevgiler
Sayfanın başına git

Murat Toruk

17 Posts

Posted - 10/09/2007 :  10:27:12  Profil göster  Click to see Murat Toruk's MSN Messenger address  Alıntı ile cevap ver
Sayın Timuroğlu Güzel Yazmışsının Ama Ben Onlarıda Sildim Haklısın Onları Geri Yüklemem İmkanım Vardı. Birde Aklıma Sistem Geri Yüklem Geldi Ama Nasıl Başlatılır Onu Bilmiyorum Nedersiniz Olurmu Acaba. İyi Çalışmalar.

Edited by - Murat Toruk on 10/09/2007 10:46:55
Sayfanın başına git

falconx

Turkey
407 Posts

Posted - 10/09/2007 :  12:12:09  Profil göster  Visit falconx's Homepage  Click to see falconx's MSN Messenger address  Alıntı ile cevap ver
Aşağıdaki yöntemleri windowsu onarmak için kullanabilirsin.

1: http://www.timuroglu.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60

2: http://www.timuroglu.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157

sevgiler
Sayfanın başına git

falconx

Turkey
407 Posts

Posted - 10/09/2007 :  12:21:04  Profil göster  Visit falconx's Homepage  Click to see falconx's MSN Messenger address  Alıntı ile cevap ver
geri yükleme için Start \Programs\Accessories\System Tools (başlat/programlar/aksessuarla/sistem araçları) altında "system restore" (sistem yeniden yükleme) programını çalıştırın. açılan pencerede üstteki "restore my computer earlier time" (önceki zamana dönün) seçeneğini seçip sağ altta next ( ileri) seçeneğini tıklayın açlan pencerede soldaki takvim gününü tıkladığınızda sağ tarafta şayet o gün backup alınmış ise gözükecek. Bozulmadan önceki gün alınan backup sağ tarafta seçin ve sağ altta next tuşuna tıklayın. restart yaparak eski backup ı yeniden yükler.
not: parantez içindeki türkçeler makinada gördüğünüzün aynısı olmayabilir ama anlamları aynıdır.

sevgiler
Sayfanın başına git

Murat Toruk

17 Posts

Posted - 20/09/2007 :  17:30:15  Profil göster  Click to see Murat Toruk's MSN Messenger address  Alıntı ile cevap ver
Yardımlarınız için Çok Teşekkür Ederim Geri Yükleme işimi Halletti Sağolun.
Sayfanın başına git
   Topic Next Topic  
 Yeni soru sor  Cevap ver
 Printerda bastır
Direk gidiş için:
FALCONX FORUMLARI © FALCONX Sayfa başına git
Bu sayfa 0.06 saniyede üretilmiştir.. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06